SKRIVBORD, teak. 1950-tal.

SKRIVBORD, teak. 1950-tal.

Flankerande lådor, rak form. L 160, b 83, h 75.

Bruksslitage.

Alkuperä - Provenienssi

Enl uppgift inköpt 1956 hos Hedbergs i Vinslöv.

Lähtöhinta
3 000 SEK