SÄNGSKÅP, ett par, sekelskiftet 1800/1900-tal.

Pottskåp. Mahogny. Ett par skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning. L 53, b 38, h 80. Nyckel finns.

Slitage, repor, sprickor samt skav och märken. Renoverade samt kompletterade. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK