234363

SKRIVBORDSSET, 5 delar, marmor, 1930-tal.

Rödvit marmor, skrivställ med parställda bläckhorn, brevställ, läskpappersvagga, brevkniv, sigillstämpel. L 10-34.

Slitage, repor, nagg, brevkniven med lagning.

Lähtöhinta
1 500 SEK