234459

BESTICK, 65 delar, "Focus Deluxe" Folke Ahrström, Gense. 1950-tal.

Rostfrittstål och bakelit. 9 matgafflar, 9 matknivar, 11 matskedar, 9 smörgåsgafflar, 11 smörgåsknivar, 6 desserskedar, 6 kaffeskedar, salladsbestick, soppslev samt såsslev.

Slitage. Enstaka skador.

Lähtöhinta
3 500 SEK