SERVISDELAR, 37 st, porslin, "Koka blå", Rörstrand.

1 tekopp med fat, 2 uppläggningsfat, 3 skålar, 14 assietter, 8 djupa tallrikar samt 9 tallrikar.

Bruksslitage, nagg samt mindre spricka. En tekopp utan fat medföljer.

Lähtöhinta
2 000 SEK