LJUSKRONA, trä och mässing, Svenskt Tenn. 1900-tal.

För åtta ljus. Ljusarmar och ljusmanschetter i mässing, ljuspipor och stomme i vitmålat trä. H 40.

Slitage, kantstött. Färgbortfall och fläckar.

Lähtöhinta
1 200 SEK