MATSKEDAR, 11 st, silver, bl a Petter Gökblad, Göteborg, 1823-72. Tot ca 690 gr.

4+2 engelsk snäck Gökblad. 2 gammal fransk Hans Georg Vogt, Kristianstad. 2 engelsk snäck Peter Magnus Wallengren, Ystad. 1 gammal fransk Oskar Westberg, Skövde.

Slitage, smärre bucklor.

Lähtöhinta
2 500 SEK