Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

TAKLAMPA, 1920-tal, H ca35-70.

Plafondglas, frostat, bruntonat. Stomme metall. Skaft med tre plymer, avslut med dekor av band. H ca35-70, diam ca 46.

Ej funktionstestad. Slitage. Anlöpningar.

Lähtöhinta
2 000 SEK