TAKLAMPA, koppar, "Orientale", Jo Hammerberg, Fog & Mörup, Danmark, 1960-tal. H 40.

Deatljer i teak och plast.

Slitage. Plastgaller med smältskador. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK