MATGRUPP, 7 delar, "Calmare Nyckel", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

Ek. Stolar klädda med ylletyg på sits. Matbord, diam 110, h 74. Två iläggsskivor, l 55. Tot l 220.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
5 000 SEK