24081
VAS. Keramik. Ulrica Hydman-Vallien. Sign.
Vas. keramik. ulrica hydman-vallien. sign.

Rund med gul insida, naturvit utsida med dekor av fantasifigur. H ca 15.

Obet nagg på figurens tassar. Tillverkningsdefekt i glasyr.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
900 SEK