VAS. Keramik. Ulrica Hydman-Vallien. Sign.

Rund med gul insida, naturvit utsida med dekor av fantasifigur. H ca 15.

Obet nagg på figurens tassar. Tillverkningsdefekt i glasyr.

Lähtöhinta
900 SEK