Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
240837

MINIATYRVASER, 16 st samt ett objekt, glas, bla Bertil Vallien och Ulrica Hydman-Vallien, de flesta sign, Kosta Boda.

Flera etikettmärkta. H 4,5-16.

Enstaka ej signerade. Mindre slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK