BORDSPINGLOR, 3 st, sterlingsilver, bl.a. Tiffany & Co, 1900-tal. Tot vikt ca 165 gram.

H 6,5-8.

Slitage. En med monogramgravyr.

Lähtöhinta
1 200 SEK