MATSKEDAR, 4 st, silver, bl a Stephan Westerstråhle, Stockholm, 1759-1810. Ca 180 g.

Olika modeller. Nils Hoffberg d ä, Stockholm. 2 Stephan Westerstråhle, Stockholm. Olof Hellbom, Stockholm.

Slitage. 3 med monogram. Hoffberg med bucklor.

Lähtöhinta
1 000 SEK