241890

VAS, glas, ariel, sign Edvin Öhrström, Orrefors.

"Flickan och duvan", signerad Orrefors 9057913, Edvin Öhrström, Ariel Gallery 22-84. H 19.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
8 000 SEK