KONFERENSSET, 9 delar, teak, 1960-tal. Bröderna Anderssons industrier i Ekenässjön AB.

8 karmstolar, konferensbord, L 158, b 94, h 74. Med två iläggsskivor á 60.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
6 000 SEK