242362

BURK MED LOCK, troligen Wienerbrons, omkring 1900.

Brons, delvis förgylld. Locket med stående cymbalspelande björn. H 14 inkl marmorsockel.

Bruksslitage. Mindre bucklor.

Lähtöhinta
2 500 SEK