Bertil Vallien

(Ruotsi, Syntymävuosi 1938)
Bertil Vallien
(Ruotsi, Syntymävuosi 1938)

BERTIL VALLIEN, 3 st, skulpturer, glas, Kosta Boda, sign.

"Brains", "Heart" samt en i form av ett ägg. H 8,5 - 12,5. Originalkartonger medföljer.

Skador och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet