Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
243227

FLACON, glas, Mona Morales Schildt, sign.

Ovoid form med rund platt knopp. Innesluten dekor i brunt, grönt och blått. Märkt SS 2426. H 17.

Smärre repor. Proppen med obetydlig skada. Proppen eventuellt ej tillhörande.

Lähtöhinta
1 500 SEK