SERVISDELAR, 93 st, porslin, "Sanssouci", Rosenthal.

10 mattallrikar, 12 förrättstallrikar, 22 assietter, 12 djupa tallrikar, 7 uppläggningsfat, såsskål, mjölkkanna, 19 kaffekoppar med fat, kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, 6 askfat.

Slitage. Enstaka nagg.

Lähtöhinta
7 000 SEK