LOCKURNA, porslin, Japan. Omkring 1900.

Hexagonal. Dekor i imarifärger. H 43.

Bruksslitage. Lagning i mynningen.

Alkuperä - Provenienssi

Bengt Fredins samling.

Lähtöhinta
1 200 SEK