Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
244161

Okänd konstnär 1800-talets första hälft

OKÄND KONSTNÄR 1800-TALETS FÖRSTA HÄLFT, piirros, sign. ja päiv. U. M. Spaake 1832.

"Van Dyck".
Signeerattu U. M. Spaake.
42,5 x 30.

Repeytymiä, ei tutkittu ilman kehyksiä.

Lähtöhinta
300 EUR