244161

Okänd konstnär 1800-talets första hälft

OKÄND KONSTNÄR 1800-TALETS FÖRSTA HÄLFT, piirros, sign. ja päiv. U. M. Spaake 1832.

"Van Dyck".
Signeerattu U. M. Spaake.
42,5 x 30.

Repeytymiä, ei tutkittu ilman kehyksiä.

Lähtöhinta
300 EUR