BOK, "Königsresidenzen in der Mark", numr 134/200. Verlag Julius Bard Berlin 1913.

Rikt illustrerad i färg med motiv av de Kejserliga slotten i Berlin, Charlottenburg och Potsdam. Helband i pergament.

Slitage, ej genomgången.

Alkuperä - Provenienssi

Bengt Fredins samling

Lähtöhinta
1 200 SEK