BORDSLAMPOR/LJUSSTAKAR, ett par, mässing, senempire, 1800-talets mitt.

Driven dekor i form av vinrankor. Ljustakens h 28.

Borrade för el. Slitage. Funktion ej kontrollerad.

Lähtöhinta
3 000 SEK