Tina
245354

PARTI SVENSKT TENN, tenn, 5 delar, 1950-19-78

Tekanna (h 17), sockerskål (Diam 8) samt vaser (h 9). Stämplade med änglamärket Svenskt Tenn, Z8, A9, resp D10.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK