SERVISDELAR, 46 st, "Musselmalet", Royal Copenhagen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

15 mattalrikar, 12 assietter, 4 skålar, 2 djupatallrikar, stekfat, uppläggningsfat/skål, 2 mindre uppläggningsfat, 1 djup uppläggningsskål , 5 cigarrfat, 2 salt- och pepparkar, 2 ljusstakar samt mindre senapsburk.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
7 000 SEK