VATTENTUNNA med SKOPA, koppar, märkt, 1800-tal.

Vattentunna med viklock. Invändig bygel för vattenskopa. Två ringformade handtag. H ca 80.

Slitage. Buklig. Repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK