APPLIQUER, ett par, Louis XVI-stil, 1900-talets början.

Förgylld metall med dekor av akantus, bockhuvuden och bandrosetter. H 44.

Omarbetade för elektricitet, borrade. Ej funktionstestade, klippt el. Skador på lampsocklarna.

Lähtöhinta
4 000 SEK