DESSERTSKEDAR, SERVERINGSPADE OCH SÅSSLEV, 11+1+1. Silver "Gammal fransk"1800/1900-tal. Tot 530gr.

Div mästare.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK