SALONGSGRUPP, 7 delar, Senempire, 1800-talets mitt.

Björk. Sex stolar med lös klädd sits. Pelarbord, H 74, diam 100 Två iläggsskivor medföljer á 2 x 40.

Slitage. Bord spricka på basen. En stol skadad, en ryggbricka lös. Lagningar.

Lähtöhinta
4 500 SEK