KONSOLBORD, Louis XVI-stil, omkr 1900

Bronserat. Halvmåneformad skiva i carraramarmor. Raka, kannelerade, överkragade, kopplade ben. Dekor av rosengirland. L 85, b 44, h 59.

Nedkortat. Slitage, smärre skador.

Lähtöhinta
2 500 SEK