BESTICKSERVISDELAR, 17 delar, silver, bla, GAB, 1900-tal. Totalvikt 737.

Modell "Sachsisk","Birka", "Olga", "Svensk rund", "Svensk spets". 3 smörgås gafflar, 4 st smörgås knivar, 5 dessert skedar, 1 sylt/marmeladsked 1 matkniv, 1 matsked, 2 te/kaffeskedar.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK