OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, dat 1664.

Porträtt av kvinna med korslagda händer. Märkt AETATIS 46 ANNO 1664. Oramad. L 47x34.

Krackelyerer. Skador. Slitage längs vänstra långsidan. Smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
5 000 SEK