KAMERA med OBJEKTIV, 3 delar, Leicaflex SL. 1960/70-tal.

Objektiv Leitz Wetzlar 1:2.8/90 samt 1:2.8/35.
Kamerahus: L 16, B 4, H 10

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
3 000 SEK