TALLRIKAR, 10 st, flintgods, "Prunus", Stig Lindberg Gustavsberg.

6 mattallrikar, 4 djupa tallrikar. Diam 18,5-25.

Slitage. Repor. Smärre nagg.

Lähtöhinta
1 200 SEK