Johan Krouthén

(Ruotsi, 1858-1932)
Johan Krouthén
(Ruotsi, 1858-1932)

JOHAN KROUTHÉN, olja på duk, sign o dat 1914.

Porträtt av marinkassör Gustaf Lundblad, Stockholm. 108 x 77.

Slitage. Rispor. Färgbortfall.

Lähtöhinta
5 000 SEK