251022

RINGAR, 3st, 18k guld. Vikt ca 10g.

St 18.5-19/58-60. 2 ringar vitguld, en med 5 åttkantsslipade diamanter tot ca 0,025ct. En ring med gul sten.

Slitage. Skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK