MATSALSGRUPP, 6 delar, "Herrgården", Carl Malmsten,

Grålaserade. 4 stolar, sideboard samt matsalsbord. Sideboard L 149, B 48, H 106. Matsalsbordet 109, H 73. 2 iläggsskivor B 50 vardera. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Nötmärken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
6 000 SEK