SALSKÅP, barock. 1700-tal.

SALSKÅP, barock. 1700-tal.

Ek. Dörrspeglar med rotfanér. Enligt text på insidan av den ena dörren härstammar skåpet från Söderbärke., L 225, b 80, h 227

Bruksslitage. Renoverat och kompletterat.

Lähtöhinta
10 000 SEK