SPEGEL MED KONSOLBORD, jugend, 1900-talets första hälft.

Mahogny. Konsolbord med stenskiva, l 70, b 30, h 50. Spegelkrön med dekor av kvinnoansikte i profil, h 190.

Bruksslitage, krön med smärre dekorlagning. Stenskiva med kraftigt avslag.

Lähtöhinta
4 000 SEK