251511

VAS, glas, "Ariel", Olle Alberius, Orrefors 1985.

Cylindrisk med nonfigurativ dekor mot violett och cerise fond. Märkt Orrefors nr 9082390, 3-82. Diam 13, H 17,5.

Smärre slitage. Smårepor.

Lähtöhinta
4 000 SEK