Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Gustaf Cederström

(Ruotsi, 1845-1933)
Gustaf Cederström
(Ruotsi, 1845-1933)

GUSTAF CEDERSTRÖM, olja på duk. Sign och dat -93.

Kustlandskap. 70 x 90.

Lagningar. Krackelerad.

Lähtöhinta
12 000 SEK