25171
FAT samt VASER, ett par. Silver. Bla K Anderson 1931.
Fat samt vaser, ett par. silver. bla k anderson 1931.

Runt fat med dekor av blomsterslingor. Trumpetformade vaser. Fatets diam 31, vasernas H 15.

Bucklor. Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 800 SEK