SKÅP, 1930-tal.

SKÅP, 1930-tal.

Björk.Rak form. Intarsia i form av antikiserande kvinnor. Bakomliggande hylla. L 57, B 35, H82. Nyckel finns.

Bruksslitage. Märken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK