FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets första hälft.

Rotting. Lösa sittplymåer klädda i blommigt tyg.

bruksslitage, klädsel med slitage. Renoverade samt kompletterade.

Lähtöhinta
2 500 SEK