Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

VIKSKÄRM, Kina, 1900-talets första kvartal.

Trä. Skuren dekor av drakar, palats- och strids-scener. L 61 x 4, h 190.

Ställvis slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Lähtöhinta
7 000 SEK