VITRINSKÅP, jugend, 1910-20-tal

Vitmålat, överdel med glasdörrar och två löstagbara hyllplan, underdel med dörrpar och hylla. L 64 B 41 H 179. Nyckel finns.

Renoverat. Mindre slitage. Enstaka sprickor. Överdelen svår att låsa. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK