FIGURIN med bläckställ, porslin, 1800-talets slut.

Mor och dotter vid toilettespegel, bläckställ under. Polykrom dekor. H 19.

Nagg, slitage. Flickans hand avslagen. Spegel med slitage. Bläckstället med sprickor och flisor.

Lähtöhinta
2 000 SEK