FÅTÖLJER, ett par, "Sirocco", Arne Norell, 1980-tal.

Stomme i ek och ask. Klädd i beige canvas, armstöd i beige läder.

Slitage, smuts, större fläckar. Armstödens läder smutsiga, med veck.

Lähtöhinta
3 000 SEK